Lyžařský kurz

18. 1. 2024
V termínu od 2. do 6. ledna 2024 se žáci z naší školy zúčastnili lyžařského výcviku v Jizerských horách v lokalitě Souš. Celkem dvacet účastníků si mohlo během pobytu vyzkoušet vedle lyžování na sjezdových lyžích, snowboardech i pohyb na sněžnicích a běžkách. I ti, kteří na lyžích stáli prvně, odjížděli na konci, jako zkušení lyžaři. K dobré atmosféře přispěly i večerní aktivity v klubovně, a to zábavný kvíz, stolní i společenské hry. Nedílným přínosem k pohodovému rytmu kurzu, přispěla i skvělá kuchyně.