Úspěchy žáků

Mistryně ČR - Show Dance

Tanečnice skupiny Freedom Tereza Simonová získala titul mistryně ČR v taneční disciplíně Show Dance.

Taneční soutěže - Tereza Simonová

Tanečnice skupiny Freedom zvítězila v soutěži Dancemania Cup. V letošním roce získala již 4 zlaté medaile za Mini Disco Show.

Naše město - výtvarná soutěž

Skupina žáků ve složení Jan Kafka, David Jirák, Marie Navrátilová, Kateřina Kunclová, Veronika Kunclová a Markéta Novotná získala pod vedením Mgr. Ivany Přibylové 1. místo ve výtvarné soutěži NAŠE MĚSTO.

Evropa ve škole - krajské kolo

Jaroslav Koutník – 3. místo (výtvarná část), Anna Morávková – 3. místo (výtvarná část), 1. místo (literární část), Jan Elmerich – 2. místo (literární část), Kateřina Badeová – 3. místo (literární část)

Soutěž v anglickém jazyce - 1. místo

David Drábek zvítězil v okresním kole soutěže v anglickém jazyce.

Mladý ekonom Ústeckého kraje 2018

V místním kole soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje získaly naše žákyně Kateřina Badeová, Denisa Kühnelová a Ngo Kieu Viet Nga skvělé 4. místo. Pouze 1 bod je dělil od bronzové pozice.

Abaku - historický úspěch

Získali jsme 2. místo v celostátním finále matematické logické soutěže ABAKU. Diplom k nahlédnutí.

Florbal

Naši žáci ročníku dosáhli historického úspěchu, když v okresním finále florbalu obsadili 3. místo mezi školami z celého Ústí nad Labem.

Evropa ve škole

Dorotka Šťastná získala 2. místo v krajském kole výtvarné soutěže Evropa ve škole. Soutěžní obrázek k nahlédnutí ZDE.

3. místo v dopravní soutěži

Adam, Katka, Sandra a Filip pod vedením Mgr. Ilony Kadrabové.

Úspěch ve hře v ABAKU

4. místo na mistrovství České republiky.  Úspěch je o to cenější, že již třetím rokem se žáci umísťují v top 5. Diplom k nahlédnutí ZDE.